Medale za zasługi w pracy – wyjątkowy prezent na jubileusz firmowy

Wieloletni pracownicy to prawdziwy skarb każdej firmy – nie tylko doskonale znają wszelkie procedury, ale również przyczyniają się osiągania sukcesów, a tym samym zwiększania zysków. Pracodawcy powinni więc pomyśleć o ich wynagrodzeniu i wyróżnieniu, na przykład podczas różnego typu uroczystości czy jubileuszy firmowych. Doskonałym sposobem na nagrodzenie osób, przyczyniających się do odnoszenia przez firmę sukcesów, są medale okolicznościowe. 

Jaką nagrodę dla pracownika wybrać?

Właściciele firm doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak wartościowy dla nich jest kapitał ludzki. Bez oddanych obowiązkom zawodowym pracowników trudno byłoby mówić o jakichkolwiek sukcesach, które przyczyniają się do zwiększenia rozpoznawalności firmy, a tym samym osiągania przez nią znacznie większych zysków. Dlatego też dobrych, doświadczonych pracowników warto nagradzać, tak aby poczuli się oni docenieni. Doskonałą okazją do tego są różnego typu uroczystości oraz jubileusze firmowe. Niektórzy przedsiębiorcy organizują je w rocznicę rozpoczęcia prowadzenia działalności, inni pod koniec roku kalendarzowego. Bez względu na to, kiedy przypadka impreza, wcześniej warto pomyśleć o odpowiednim prezencie dla pracownika. Może być to premia, lecz z drugiej strony dobrze jest wyróżnić go w obecności innych zatrudnionych. Doskonałą alternatywą dla kwiatów czy tradycyjnych czekoladek będą medale wykonane na zamówienie. Medale odlewane od MCC Medale sprawdzą się w każdej sytuacji, bez względu na okoliczności, w jakich odbywa się przyjęcie.

Co wyróżnia medale odlewane?

Dlaczego to właśnie medale odlewane wydają się najlepszą z możliwych propozycji? Otóż są one oryginalnym upominkiem, który stanowi wieloletnią pamiątkę. Nie niszczą się, nie czernieją, nie korodują. Wykonane z najwyższej jakości materiałów krążki mogą zawierać elementy personalizacji, dzięki czemu pracownik będzie miał świadomość, że medal został odlany specjalnie dla niego. Ponadto, decydując się na medale na zamówienie, kultywujemy ponad 400-letnią tradycję polskiej sztuki odlewniczej. Co ważne, projekty krążków możemy wykonać we własnym zakresie, a jeśli nie wiemy, jak dokładnie powinny one wyglądać, możemy skorzystać z pomocy doświadczonego grafika. Medale odlewane charakteryzują się niezwykłą dbałością o detale – nie ma mowy o jakichkolwiek niedociągnięciach czy niedopatrzeniach. To natomiast sprawia, że zawsze prezentują się perfekcyjnie. Medal można wręczyć w specjalnym, eleganckim opakowaniu, lecz istnieje też możliwości przewieszenia do na szarfie – zależnie od potrzeb klienta. Indywidualne podejście do każdego zamówienia to coś, co wyróżnia producenta medali. 

Zobacz też:  Na czym polega praca inżyniera budownictwa?

Kiedy zamówić medale odlewane?

Procedura odlewania medali trwa zazwyczaj kilkanaście dni, dlatego też zamówienie warto złożyć z pewnym wyprzedzeniem. Dobrze zawczasu zastanowić się nad upominkami dla pracowników, opracować i skonsultować projekt medalu, aby specjaliści mogli w porę przejść do realizowania zamówienia. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że unikalne prezenty dla pracowników dotrą do nas na czas. 

Więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie producenta medali firmy MCC Medale.


Marcin Szymański

Specjalista w branży HR, poza pracą interesuje się socjologią. Zajmuje go struktura zatrudnienia w Polsce oraz motywacje pracowników do wybrania danej ścieżki zawodowej.

Opublikuj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *