Newsów nie brakuje, dlatego i w tym zawodzie zawsze znajdziesz pracę

Od zawsze zawód ten cieszył się ogromną popularnością. I nie byłoby problemu gdyby nie fakt, że bez odpowiednich predyspozycji oraz nauki niełatwo się w tym świecie wybić. Dlatego też coraz częściej wielu młodych i zdolnych ludzi decyduję się na naukę tego zawodu w szkole policealnej https://policealna.gowork.eu. 

Jest to odpowiednia decyzja szczególnie dla osób już aktywnych zawodowo, które pragną poszerzać swoją wiedzę ale muszą to pogodzić z codziennymi obowiązkami. Nauka tego kierunku odbywa się w trybie zaocznym, weekendowym co dwa tygodnie oraz online. Nie będziecie już zatem mogli usprawiedliwiać się brakiem czasu. Spokojnie pogodzicie edukację ze wszystkimi sprawami. 

Jeśli jesteś ciekawy świata

Jeśli zatem dociekliwość to Twoje drugie imię, jesteś pewny siebie i ciekawy świata to z pewnością te zajęcia są dla Ciebie. Dzięki temu nasza Szkoła Policealna w Warszawie proponuje swój autorski program nie będziesz narzekał na nudę. 

Ponadto nastawieni jesteśmy na praktykę. Także możesz być pewny, że już od pierwszych zajęć będziesz pisał lub referował informację z kraju oraz świata. 

W ramach nauki zrealizujesz wspólnie z nami zagadnienia z historii i teorii mediów. Poznasz techniki zawodu dziennikarza, które ułatwią Ci w przyszłości pracę. Zgłębisz elementy prawa prasowego. I odbędziesz warsztaty dziennikarskie z wybitnymi specjalistami. 

Ponadto ustalimy co jest a co nie jest etyczne. I jak wiele czasami trzeba poświęcić by zdobyć materiał na pierwszą stronę. Jednym słowem zyskasz ogrom wiedzy i poszerzysz horyzonty dziennikarskiego myślenia. 

A zajmie Ci to zaledwie rok, bo dokładnie tyle trwają zajęcia. Co najważniejsze i pewnie Cię zaskoczy – nie musisz posiadać matury. Jedyny warunek to świadectwo ukończenia szkoły średniej. Zatem jeśli Twoja polonistka miała obiekcje co do Twojej kariery w tym zawodzie – masz szansę jej udowodnić, że bardzo się myliła. 

Zobacz też:  Frontend Developer – na czym polega jego praca? Zarobki i warunki zatrudnienia

Oczywiście mamy świadomość, że dziennikarzy jest teraz jak “mrówek” . Ale dziennikarz a DZIENNIKARZ to ogromna różnica. Ważne zatem będą także lekcje komunikacji interpersonalnej dzięki której, nie tylko trafisz do odbiorcy ale także będziesz miał szansę przekonać redakcję do swoich pomysłów. 

Najważniejsze abyś się łatwo nie poddawał. Damy Ci wszelkie narzędzia, dzięki którym zdobędziesz wymarzoną pracę w telewizji, radiu, agencji prasowej, reklamowej lub portalu internetowym. Będziesz miał także szansę sam stworzyć własny program. Z pomocą social mediów będzie to naprawdę proste. 

Co otrzymasz po ukończeniu szkolenia?

Na zakończenie otrzymasz dyplom i zaświadczenie ukończenia szkolenia Specjalisty do spraw dziennikarstwa. 

Z takim dokumentem oraz własnym dotychczasowych doświadczeniem a także chęciami rozwoju, z pewnością niebawem będzie o Tobie głośno. A mass media będą sukcesywnie rewolucjonizowały. Zacznij od dziś. Trwa letni nabór. To idealny moment by coś zmienić bądź poświęcić jeszcze więcej uwagi swojej pasji. 

Jeśli chcesz aby świat stał przed tobą otworem zapisz się na nasze szkolenie – zostań dziennikarzem.

Artykuł sponsorowany: GoWork.eu – szkoła policealna w Warszawie – policealna.gowork.eu

Opublikuj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *