Wirtualne biuro – czym jest, ile kosztuje, czy warto mieć?

Wysokie ceny wynajmu powierzchni biurowej sprawiają, że wielu przedsiębiorców poszukuje tańszych rozwiązań. Dowiedz się, na czym polegają usługi wirtualnego biura, czy daje realne oszczędności i dlaczego warto skorzystać z nowoczesnej alternatywy dla prowadzących działalność gospodarczą.

Jak działa wirtualne biuro?

Wirtualne biuro to innowacyjna usługa dla przedsiębiorców polegająca na wynajmie adresu do rejestracji firmy w US, ZUS, GUS, KRS, korespondencji i celów marketingowych. Prowadzący działalność gospodarczą mogą wykorzystać wirtualny adres do kontaktu z klientami i urzędami, na stronie internetowej, w mediach społecznościowych oraz innych działań promocyjnych. E-biuro jest doskonałym rozwiązaniem dla startupów i freelancerów, którzy realizują zlecenia i prowadzą działania marketingowe online. Wynajem tradycyjnego biura oraz koszty związane z wyposażeniem i utrzymaniem zwykle są zbyt dużym obciążeniem finansowym, zwłaszcza biorąc pod uwagę ceny powierzchni biurowych w dużych miastach. Wirtualne biuro w Warszawie na Woli to prestiżowy adres siedziby w konkurencyjnej cenie oraz możliwość korzystania z wielu usług dodatkowych takich jak: obsługa korespondencji, usługi księgowe, doradztwo podatkowe, obsługa prawna czy pomoc w rejestracji spółek. 

Wirtualne biuro – ile kosztuje?

Wirtualne biuro to najtańsza dostępna opcja dla przedsiębiorców. Wirtualny adres do rejestracji firmy i celów marketingowych wraz z obsługą korespondencji firmowej to koszt 99 zł netto miesięcznie. W pakietach rozszerzonych zawierających usługę nielimitowanego skanowania poczty oraz przygotowania korespondencji i wysyłki na wskazany miesięczny koszt wynosi 199 zł netto. Adres siedziby firmy i wirtualny sekretariat najtaniej w Warszawie i okolicach to doskonałe rozwiązanie dla początkujących przedsiębiorców, freelancerów, spółek cywilnych, spółek handlowych, spółek komandytowych, spółek akcyjnych i spółek z o.o.  Oferta wirtualnego biura na Woli to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnego wynajmu lokalu biurowego, ale wiele osób obawia się problemów związanych z rejestracją działalności gospodarczej w urzędach. Warto jednak pamiętać, że zgodnie z wyrokiem Naczelnego Sądu Administracyjnego z 2014 roku, US, ZUS, GUS czy KRS nie może odmówić rejestracji jednoosobowej działalności gospodarczej lub spółki pod wirtualnym adresem. E-biuro jest legalnym sposobem na prowadzenie własnego biznesu, umożliwiającym znaczne zmniejszenie kosztów. 

Zobacz też:  8 prostych sposobów naoszczędzanie pieniędzy

Dlaczego warto mieć wirtualny adres siedziby?

Biuro wirtualne pozwala zredukować wysokie koszty prowadzenia działalności gospodarczej dzięki możliwości wynajęcia adresu w prestiżowej lokalizacji oraz atrakcyjnej ofercie obsługi korespondencji firmowej. Dodatkowym atutem są również atrakcyjne pakiety usług dla firm zawierające: obsługę prawną, usługi księgowe, pomoc w rejestracji spółek oraz doradztwo podatkowe Warszawa Wola w najniższych cenach na rynku. Wybierając pakiety biura wirtualnego zyskujesz usługi dla firm na najwyższym poziomie oraz wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej. Doświadczeni specjaliści z zakresu marketingu, księgowości, prawa podatkowego, gospodarczego i administracyjnego pozwolą wybrać najkorzystniejsze rozwiązania dla Twojego biznesu, bez względu na to, czy dopiero rozpoczynasz własną działalność, czy prowadzisz przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji. Biuro wirtualne na warszawskiej Woli to korzystne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którym zależy na wysokiej jakości usług, prestiżu firmy oraz realnych oszczędnościach. Poznaj szczegóły oferty e-biura i wybierz sprawdzoną na całym świecie alternatywę i rozwijaj swój biznes dzięki wsparciu doświadczonych profesjonalistów

Artykuł promocyjny zewnętrzny, dostarczony przez reklamodawcę


Marcin Szymański

Specjalista w branży HR, poza pracą interesuje się socjologią. Zajmuje go struktura zatrudnienia w Polsce oraz motywacje pracowników do wybrania danej ścieżki zawodowej.

Opublikuj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *